Ludmila Šťastná

Realitní makléř v BIDLI

 • Oblast působení: České Budějovice, Tábor, Písek, Český Krumlov, Jindřichův Hradec
 • Něco málo o mně: Specializuji se na prodej, pronájem a výkup nemovitostí. Poskytnu vám perfektní zákaznický servis, který vám ušetří čas. Svěřte se do mé péče, ráda vám pomohu.

Typy nemovitostí

 • 24% Apartmány
 • 24% Rodinný dům
 • 24% Byt
 • 28% Ostatní

Status nemovitosti

 • 87% Na prodej
 • 10% Novostavba
 • 3% Na pronájem

Města

 • 21% Lipno nad Vltavou
 • 18% České Budějovice
 • 4% Lhenice, Třebanice
 • 57% Ostatní

O mně - Ludmila Šťastná

Pocházím z jižních Čech, kde také působím jako realitní makléřka pro společnost BIDLI. Než jsem však v realitách začala pracovat, vzala jsem to trochu oklikou. Žila jsem 15 let v Praze, kde jsem nejdříve vystudovala vysokou školu Cestovního ruchu a získala titul Bc. Tím moje studia neskončila a já se rozhodla získat titul MBA, což se mi také podařilo, a o dva roky později jsem zakončila studium v oboru managementu. Následně jsem pracovala 6 let na pozici Marketing Manager. Mezitím jsem hodně cestovala a získávala pracovní zkušenosti v zahraničí. Například v USA, kde jsem se pohybovala v oboru cestovním ruchu, ale také v Kanadě, kde jsem pracovala jako účetní a osobní asistentka. O realitní trh se průběžně zajímám celý život, když jsem se rozhodovala kam zaměřím svoji profesní kariéru dál, byla realitní makléřka jasná volba.

Z vlastní zkušenosti koupě, prodeje či pronájmu nemovitosti se dokážu velmi dobře vcítit do potřeb klienta a najít mu nejvhodnější možné řešení. Díky skvělému týmu specialistů v BIDLI Vám mohu poskytnout služby na té nejvyšší úrovni. Jsem tu pro Vás a odměnou je mi spokojený klient.

About me – Ludmila Šťastná

My name is Ludmila Šťastná and I am a professional real estate broker for BIDLI in the South Bohemian region of the Czech Republic. With years of experience in the industry, I have acquired a deep understanding of the real estate market, as well as the skills and knowledge necessary to help my clients achieve their goals.

My educational background includes a Bachelor’s degree in Marketing and Management and an MBA degree, which I successfully completed afterwards in Prague. My experience working as a Marketing Manager for 6 years, coupled with my extensive travel experience abroad. This opportunity has provided me with a wealth of knowledge and expertise that I bring to my real estate work.

When working with my clients, I strive to understand their unique needs and tailor my approach accordingly. From helping them to buy, sell, or rent a property, through negotiating contracts and facilitating the closing process, I am committed to providing my clients with the highest level of service and support.

At BIDLI, I work with a team of highly skilled professionals who share my commitment to excellence. Together, we are dedicated to deliver exceptional results and ensure that our clients achieve their real estate goals. I can speak English and Spanish, which allows me to communicate effectively with a diverse range of clients.

If you need a knowledgeable and experienced real estate broker, please don’t hesitate to contact me. I am here to help you achieve your goals and ensure your complete satisfaction.

Domluvím se s vámi: anglicky, španělsky

Řadit podle:

17 Recenze

(5 z 5)
Řadit podle:
Napsat recenzi
 • thumb

  Jana Trefilova

  Naše zkušenost s realitní makléřkou paní Šťastnou byla naprosto vynikající. Od prvního setkání až po finální podpis smlouvy a předání nemovitosti projevovala neuvěřitelnou profesionalitu, trpělivost a znalost. Díky jejím radám a vedením během celého procesu jsme se cítili velmi komfortně. Tuto realitní makléřku bychom doporučili každému, kdo hledá svou vysněnou nemovitost. moc děkujeme 🙂 Jana

 • thumb

  Štefan Žitňanský

  Paní Ludmila Šťastná je v mých očích ta nejlepší makléřka, se kterou jsem doposud měl možnost spolupracovat. Bylo na ní po všech stránkách 1000% spolehnutí. Je ve svém oboru absolutní profík a je zároveň skvělý a bezvadný člověk, který opravdu této práci rozumí. Kdykoliv jsme cokoliv řešili, tak byla vždy pozitivní, měla dobrou náladu, kterou na Vás hned přenesla. Takže radost spolupracovat :)) Pokud budete mít to štěstí a narazíte právě na ni, tak Vás při Vašem prodeji, nebo pronájmu nemovitosti nemohlo potkat nic LEPŠÍHO !!!!! Milá Liduško, ještě jednou VELKÉ DÍKY :)) Petr Žitňanský

 • thumb

  Alena Ryglová

  Ráda bych Vám poděkovala jednak za zprostředkování prodeje bytu ve Vyšším Brodu a následně za i za koupi apartmánu na Lipně. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů, termíny byly vždy dodrženy díky Vaší profesionální práci, ochotě a velmi vstřícnému přístupu k lidem. Vždy jste věci např. kolem smluv vysvětlila a spolupráce s Vámi proběhla na vzájemné důvěře. Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů ve Vaší obětavé práci. S pozdravem a přáním příjemného dne Alena Ryglová

 • thumb

  4H Consulting s.r.o.

  Děkuji za skvělou spolupráci a za provedení celým případem od jeho začátku do úspěšného konce. Těším se na další spolupráci.

 • thumb

  Jan Koška

  Dobrý den, realitní makléřka paní Ludmila Šťastná je profesionální, vstřícná, ochotná a spolehlivá.Mám již několik zkušeností s realitními makléři, ale s tímto týmem jsem byla naprosto spokojená. Za mne 1* !!! Slaninová Helena

Napsat recenzi

Porovnat nabídky

Porovnat