Prodej nemovitosti s realitním makléřem se vyplatí!

Stojíte před velkým rozhodnutím ohledně prodeje nemovitosti, ale nevíte, jestli se spolupráce s profesionální makléřkou vyplatí? Máte pocit, že provize za zprostředkování prodeje odborníkem nejsou tou správnou investicí a dokážete to udělat lépe sami? Ještě než se pustíte do prodeje po vlastní ose, přečtěte si krátký článek, který jsou pro Vás napsala

Za prodej nemovitosti dostanete víc peněz

Velmi důležitým argumentem pro vás bude jistě cena. Vyplatí se svěřit se do rukou profesionála, protože vaši nemovitost prodám zpravidla vždy za vyšší cenu. Díky zkušenostem a možnostem, které mám, dokáži oslovit velké množství potenciálních klientů a tím nejen urychlit prodej, ale také prodat nemovitost za vyšší cenu. Navíc při spolupráci se mnou máte k dispozici tu nejlepší péči a servis.

Ušetříte nejen peníze, ale hlavně váš drahocenný čas

Veškeré zařizovaní okolo prodeje nemovitosti zabírá spoustu času. Začít se musí správnou strategií a naplánováním jednotlivých kroků, jako je Home staging, Foto staging, správný popis inzerátů, profesionální fotografie, 3D prohlídka a mnoho dalšího.

S tím se pojí i další úspora času s pořízením kvalitních fotografií, vytvoření videa, textů a umístění na správné weby.

Čas ušetříte i díky tomu, že nemusíte zvedat telefon a absolvovat prohlídky s každým zájemcem. Vše s ním jednoduše vykomunikuji, provedu jej a zodpovím všechny dotazy ohledně prodeje nemovitosti.

Servis a právní služby při prodeji nemovitosti

V neposlední řadě si při prodeji s realitní makléřkou, jako jsem já, nemusíte dělat vrásky na čele se smlouvami a právními záležitostmi. Díky skvělému týmu specialistů v BIDLI vám zajistím nejen rychlý a výhodný prodej, ale také bezpečnou transakci s prověřeným nakupujícím.

Připojte se k diskuzi

Porovnat nabídky

Porovnat